11.8.2013 - Sokol Pavlovice - Sokol Domaželice A 0:3 (0:2)

Sestava: Cagášek Radim - Tománek Martin, Suchánek René, Lučan Ladislav, Vaculík Marek - Svoboda Miloš, Kratochvíl Tomáš, Talla Petr, Kašpárek Tomáš (Sehnálek Michal) - Fuksa Jan, Talla Tomáš (Kroulík Kamil)
Branky: Talla Tomáš, Fuksa Jan 2
Poslední roky se stávalo, že jsme nechytili začátek soutěže a v důsledku toho jsme pak celý rok museli dohánět bodové manko. Naštěstí jsme tentokrát tradici nedodrželi a z Pavlovic si odvážíme cenné 3 body.
První poločas byl v absolutní režii našeho týmu. Domácí se na naši polovinu dostávali jen velmi sporadicky. Zahrávali jsme snad 10 rohových kopů, ale pouze z prvního jsme se radovali z gólu, když se na první tyči prosadil Tomáš Talla. Druhou branku přidal Honza Fuksa, který se otočil kolem protihráče a za vzdálenosti cca 10 metrů pohotově obstřelil domácího brankáře.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že se budeme snažit stále hrát aktivně a nepřenecháme aktivitu soupeři. Udělali jsme přesný opak. Hned ze začátku druhého poločasu se do soupeř opřel, aby ještě zkusil zvrátit výsledek ve svůj prospěch. I přes tento tlak soupeře se nám podařilo vstřelit třetí branku opět zásluhou Honzy Fuksy. Místo, aby nás další vstřelený gól uklidnil a naši hru stabilizoval, tak jsme i nadále ponechali iniciativu soupeři. Díky několika skvělým zákrokům našeho brankáře se nám podařilo udržet čisté konto. V závěru utkání jsme mohli díky dvěma šancím našich střídajících hráčů Kamila Kroulíka a Michala Sehnálka skóre navýšit, ale nepodařilo se jim překonat domácího brankáře. I tak chlapci předvedli velmi solidní výkon a to i přesto, že se jednalo o jejich debut v soutěžním utkáním za "A" mužstvo.
Pokud nezměníme přístup, kterým jsme se v druhém poločase prezentovali, tak se nejspíš vrátíme do starých kolejí předchozích ročníků a zase budeme dohánět ztráty v průběhu celé sezony.