MUŽI: 8.5.2013 Býškovice/H.Újezd – Sokol Domaželice 3:0 (0:0)

Sestava: R.Cagášek – M. Svoboda, R. Suchánek, T. Cagášek, M. Vaculík – P. Baďura, M. Zajíc (P. Krúza), T. Kratochvíl, P. Talla, T. Kašpárek – J. Fuksa ©
Bohužel díky absencím a zranění některých hráčů jsou pro nás poslední zápasy nikoliv zábavou , ale spíše těžkou zkouškou vůle a kamarádství. Chtěl bych poděkovat našemu trenérovi Petrovi Krúzovi za příkladný přístup, který odvádí v posledních týdnech. V tomto zápase usedl na lavičku jako hráč a v druhém poločase nám přišel pomoct za zraněného Martina Zajíce, který utrpěl po srážce s protihráčem otřes mozku. I po delší pauze náš trenér stále prokazuje svoje velké fotbalové kvality. Všichni bychom si měli z jeho přístupu a zaujetím k fotbalu vzít příklad. V prvním poločase jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Měli jsme opět několik vyložených šancí, které se nám nepodařilo proměnit. Poločas tak skončil 0:0. V druhém poločase se projevilo, že někteří hráči základní sestavy nastoupili do zápasu se zdravotními problémy. Také jim bych chtěl poděkovat za to, že i přes své zdravotní indispozice na utkání přišli a utkání odehráli na maximum svých možností. Díky tomuto aspektu nás domácí začali přehrávat a dávat branky.
V neděli doma hostíme Viktorii Přerov „B“. Věřím, že se dáme zdravotně do pořádku a domácí zápas zvládneme.