Muži příprava: 9.3.2013 FK Býškovice/Horní Újezd – Domaželice 4:2

Branky: Fuksa Jan, Kratochvíl Tomáš
Sestava: Cagášek R. – Svoboda M., Suchánek R., Skýpala M., Talla T. – Kašpárek T., Zajíc M., Talla P., Cagášek T. – Kratochvíl T., Fuksa J.
V sobotu odpoledne jsme na umělém trávníku v Lipníku nad Bečvou odehráli druhé přípravné utkání před sezonou, a to s celkem FK Býškovice/Horní Újezd, který hraje o třídu výše. Na zápas se nás sešlo akorát jedenáct, což bylo velkým zklamáním zejména kvůli faktu, že se jednalo o poslední přípravné utkání před jarní částí sezony. V prvním poločase se jednalo o zajímavý duel, který měl spád a který přinesl několik gólových situací. Druhý poločas se odehrával v poklidném a přátelském tempu nejen kvůli počtu hráčů, ale zejména kvůli drobným zdravotním potížím, které sužovaly náš tým. I tak jsme ale sehráli se soupeřem důstojnou partii, ve které byli fotbalisté soupeře rychlejší, důraznější a hráli s větší lehkostí. I z tohoto důvodu jsme si odvezli porážku 2:4, když naše branky byly vstřeleny v prvním poločase po krásné individuální akci Tomáše Kratochvíla, který nachystal branku Honzovi Fuksovi a v druhém poločase se opět individuálně prosadil Tomáš Kratochvíl a tentokrát skóroval sám. Zimní příprava našeho týmu je za námi a už za týden v neděli, tedy 24.3.2013, odehrajeme první jarní soutěžní utkání s týmem SK Bochoř, který nás na podzim porazil a máme jim tedy co oplácet. Doufáme, že nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků a snad začneme jarní část sezony domácím vítězstvím.