3.kolo OP 2016/2017 - Radslavice vs Domaželice = 4:0

28.8.2016 Sokol Radslavice – Sokol Domaželice = 4:0 (1:0) Sestava: Radim Cagášek – Miloš Svoboda, Martin Zajíc, Tomáš Cagášek, Josef Baďura – Michael Navrátil, Ladislav Lučan (72. Michal Sehnálek), Petr Talla, Marek Vaculík (46. Tomáš Kašpárek) – Jan Fuksa, Tomáš Talla Nedělní slunečné odpoledne nám přineslo zápas na půdě nedalekých Radslavic a po potupné prohře 5:0 na hřišti sousedních Prosenic jsme měli rozhodně co napravovat. Úvod utkání byl jednoznačně v naší režii, dobře jsme se pohybovali a snažili se tlačit na obranu domácího mužstva. Většina slibně se vyvíjejících akcí ale končila ještě před šestnáctkou na dobře bránící defenzívě soupeře, navíc finální fáze naší hry dosti skřípala a zakončení jakbysmet. Po prvních třiceti minutách asi málokdo předvídal, že bude výsledek dnešního utkání takový, jaký byl při závěrečném hvizdu. Obrat v obrazu celého utkání nastolila perfektně zahraná standartní situace domácích, kdy domácí hráč dohrál zdánlivě ztracený míč a překvapil svým odhodláním gólmana i naši obranu. Vrátil totiž míč před bránu na nikým neobsazeného Michala Krátkého a ten už neměl problém doklepnout míč do prázdné branky, 1:0. Od té chvíle bylo na hřišti po celý zápas jen jedno mužstvo a my se absolutně vytratili ze hry. Domácí nás přehrávali prakticky ve všem, byli mnohem důraznější v osobních soubojích, aktivnější v pohybu, přesnější v přihrávkách, nápaditější ve finální fázi a po zásluze trestali naše chyby. My se bohužel nedokázali vypořádat se situací, kdy prohráváme a obdrželi jsme do konečného hvizdu ještě 3 branky, když se ještě dvakrát prosadil Michal Krátký, který završil hattrick a skóre uzavřel Ladislav Zemánek. Skóre zápasu se tak zastavilo na stavu 4:0 pro domácí Radslavice a my tak utrpěli již podruhé za sebou potupný debakl. Částečně napravit reputaci jsme tak mohli v dalším kole na domácí půdě, kde na nás čekaly poslední Lobodice.