Domaželice - Opatovice/Všechovice = 2:1

17.4.2016 Sokol Domaželice - FKM Opatovice/Všechovice "B" = 2:1 (2:0) Branky: Talla T. 2 Sestava: Radim Cagášek – Ladislav Lučan, Milan Cagášek, Tomáš Cagášek, Marek Vaculík – Josef Baďura (Martin Skýpala), Patrik Jopek (Michal Chvatík), Martin Zajíc, Petr Talla – Jan Fuksa, Tomáš Talla. Krásné slunečné počasí nám v neděli dopoledne přichystalo téměř ideální podmínky k druhému domácímu zápasu jara, tentokrát na nás čekal „B“ tým z Opatovic/Všechovic, který byl o dvě příčky v tabulce výše a měl na náš tým nahráno o sedm bodů více. Vzhledem k tomu, že jsme zatím ještě na jaře ani jednou nevyhráli, měli jsme, obzvlášť když se jednalo o zápas před domácími fanoušky, velká očekávání.

Náramně se nám vydařil začátek utkání, a to prakticky rozhodlo celé utkání. Již v první desetiminutovce jsme se dostali do vedení 2:0, když obě branky padly po krásných asistencích „znovuzrozeného“ Honzy Fuksy a na konci obou akcí stál Tomáš Talla, který centry z levé strany zakončil s chladnokrevností jemu vlastní. Bohužel jsme již tradičně po vstřelených gólech poněkud vypadli z tempa a zápas nechali v druhém poločase zdramatizovat, místo toho abychom dohráli utkání v poklidu a proměnili své šance, kterých bylo zejména v druhé půli po otevření obrany hostujícím týmem dostatek. My své šance promarnili, naopak soupeř udeřil asi dvacet minut před koncem a snížil na rozdíl jediného gólu. Naštěstí se nám podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce a poprvé v jarní části sezony jsme dokázali bodovat naplno po vítězství 2:1.