Domaželice - Vlkoš = 1:1

20.3.2016 Sokol Domaželice – Sokol Vlkoš u Přerova = 1:1 (1:0) Sestava: Radim Cagášek, Dominik Dvořák, Miloš Svoboda, Tomáš Cagášek, Michal Chvatík, Marek Vaculík, Tomáš Majdan, Matěj Dvořák, Antonín Cagášek, Tomáš Kašpárek, Ladislav Lučan, Martin Zajíc, Kamil Kroulík, Jan Fuksa, Petr Talla Branka: Lučan L. V neděli odpoledne jsme sehráli druhé a poslední přátelské utkání před prvním výkopem jarní části sezony, a to s týmem Vlkoše, který zavítal na naše domácí hřiště, a rozhodně se nejednalo o jednoduché utkání. Dravost a lepší pohyb hostů nám nadělal v zápase kopu problémů. Do utkání jsme vstoupili v sestavě Radim Cagášek – Miloš Svoboda, Tomáš Cagášek, Michal Chvatík, Marek Vaculík – Ladislav Lučan – Kamil Kroulík, Martin Zajíc, Petr Talla, Tomáš Kašpárek – Jan Fuksa. Již od úvodního hvizdu jsme vlétli na soupeře a rychlými kombinacemi jsme se dostali do několika výrazných šancí. Nejprve se ocitl po krásné kolmici Petra Tally osamocen před brankářem hostů Martin Zajíc, ten ale tváří v tvář gólmanu neuspěl, stejně jako pár minut na to hlavou po hezkém rohovém kopu Honzy Fuksy. Obrovskou příležitost ke vstřelení branky měl i Petr Talla, kterému se ale nepovedla proti výborně vyběhnuvšímu gólmanu hostů klička a další obrovská příležitost tedy nebyla využita. Když se neprosadil ale Honza Fuksa, musel po krásné individuální akci Kamila Kroulíka otevřít skóre zápasu defenzivní záložník Ladislav Lučan, který naběhl z druhé vlny na přesně mířený centr, zachoval chladnou hlavu a stanovil skóre na 1:0. S přibývajícími minutami první půle se hra poněkud uklidnila, hosté se začali lépe pohybovat a nám to očividně dělalo problémy, skóre se však do konce poločasu již nezměnilo. V druhé půli jsme měli v plánu hru více kontrolovat, uklidnit hru v koncovce a přidat ještě nějaké branky. Bohužel bojovnost, lepší pohyb hostů, pokračování ve střelecké mizérii, ale také výborný výkon hostujícího gólmana nám tento plán narušovali. Přestože jsme měli během celého druhého poločasu opět mnoho příležitostí ke vstřelení rozhodujícího gólu, často nás zradila finální fáze hry anebo přímo koncovka. Naopak asi dvacet minut před koncem jsme dostali vyrovnávací gól, na který jsme již nedokázali zareagovat.