14.6.2015 Sokol Domaželice - Stará Ves 14:1 (7:0)

Branky: Talla T. 6, Fuksa 2, Skypala 2, Talla P. 2, Baďura, Suchánek

Sestava: Dominik Dvořák - Svoboda Miloš, Suchánek René, Zajíc Martin (C), Baďura Josef - Lučan Ladislav - Kašpárek Tomáš, Talla Petr, Fuksa Jan - Skýpala Martin (Tománek Martin(, Talla Tomáš

V minulém kole jsme díky podcenění soupeře po dvaceti minutách prohrávali 2:0. Tentokrát jsme se podobné chyby chtěli vyvarovat a to se nám i podařilo. Do vedení jsem se totiž dostali již po třiceti sekundách zásluhou pěkné kombinace na levém kraji a následném zakončení centru hlavou v podání Tmáše Tally, který se v podobných situacích málokdy mílí. Do 5 minut po úvodním hvizdu byl stav utkání 3:0 pro nás a v tu chvíli bylo téměř jasné komu zůstanou všechny 3 body. Na konci prvního poločasu svítil na světelné výsledek 7:0.

Do druhého půle jsme nastoipili ve stejném tempu jako v tom prvním a v celém průběhu druhého poločasu postupně přidávali branky až se stav utkání po konečném hvizdu hlavní arbitra zastavil na skóre 14:1.

Všem aktérům tohoto utkání patří dík za krásné rozloučení s náročnou sezonou.