7.6.2015 Lobodice - Sokol Domaželice 3:6 (2:2)

Branky: Talla Tomáš 4, Talla Petr 2

Sestava: Cagášek Radim - Svoboda Miloš, Suchánek René, Zajíc Martin (C), Baďura Josef - Lučan Ladislav - Kašpárek Tomáš, Talla Petr, Fuksa Jan - Skýpala Martin, Talla Tomáš

V nedělní parném odpoledni jsme zavítali na půdu soupeře z nížších pater tabulky. A jak už to u nás tradičně bývá i přes upozornění trenéra, podcenění soupeře viselo ve vzduchu. Asi ve dvacété minutě prvního poločasu jsme prohrávali 2:0, když jsme několikrát ztratili míč ve středu ještě na vlastní polovině. To pro nás byla dostatečná facka, abychom se probudili a začali konečně hrát s dostatečným nasazením. Po obdržení druhé branky se nám podařila ihned z prvního útoku po krásné kombinaci snížit na 1:2 zásluhou Tomáše Tally. Domácí obrana celou druhou část prvního poločasu odolávala našim útokům. Druhou gól visel ve vzduchu, ale nám se podařilo snížit až zásluhou Petra Tally, který byl asi 45. minutě faulován na hranici šestnáctky. Z přímého kopu nedal golmanovi domácích šanci.
Do druhé půle na nás domácí vletěli hned od začátku a měli několik slibných šancí. Nicméně udeřili jsme my a konečně se v útkání dostali do vedení. Soupeři začali pomalu docházet síli, ale přesto občas hrozil z brejků. Definitivu utkání dala vstřelaná čtvrtá branka. Ještě za stavu 5:2 se soupeři za pomoci pomezního rozhodčího - pomezní z lidu (nebyl delegován třetí rozhodčí, který pustil 3 metrový ofsaid, podařilo snížit na 3:5. Nicméně v úplném závěru domácí zahráli malou domů a Petr Talla tak z nepřímého kopu zakončil brankou na konečný výsledek 6:3 pro Domaželice.

Příští týden hrajeme v neděli doma, kdy hostíme mužstvo ze Staré Vsi.