25.4.2015 FK Brodek u Přerova – TJ Sokol Domaželice 1:8 (1:2)

Branky: Talla T. 2, Talla P., Skýpala M. 2, Lučan L., Suchánek R.

Sestavy: Radim Cagášek – Miloš Svoboda, René Suchánek, Martin Zajíc, Josef Baďura – Tomáš Cagášek, Michal Chvatík (Ladislav Lučan) – Tomáš Kašpárek, Petr Talla, Jan Fuksa – Tomáš Talla (Martin Skýpala)

V sobotu 25.dubna jsme sehráli venkovní utkání na půdě „B“ týmu z Brodku u Přerova, kterému se v jarní části sezony příliš nedaří, a tak cíl naší výpravy zněl jasně: „Dovézt povinné tři body“. Do utkání jsme bohužel vstoupili velmi chladně, svého soupeře jsme v úvodních minutách značně podcenili, zejména tedy v naší obranné hře. I když jsme měli více ze hry, první se gólově prosadili hosté. Po autovém vhazování domácích naše obranná řada zazmatkovala při přebírání protihráčů, k míči se dostal neobsazený hráč, který posunul míč na úroveň naší šestnáctky svému nehlídanému spoluhráči a ten se tečovanou střelou prosadil přes našeho gólmana. Překvapivě jsme tak prohrávali 1:0, naštěstí měla na nás tato branka pozitivní účinek a my se nadechli k velkému obratu. Do poločasu jsme skóre otočili, když se dvakrát prosadil agilní Tomáš Talla. Po poločasu byl na hřišti už jen jeden tým a odevzdanému domácímu celku jsme nastříleli ještě šest branek, o které se rozdělili Peťa Talla, Renda Suchánek, Laďa Lučan a skóre završil dvěma góly střídající Martin Skýpala