19.10.2014 Soběchleby - Domaželice 0:3 (0:1)

Branky: Kratochvíl, Bakala, Fuksa
Sestava: Radim Cagášek – Miloš Svoboda, Ladislav Lučan, René Suchánek, Tomáš Talla – Tomáš Kratochvíl, Martin Zajíc (Michael Navrátil), Tomáš Kašpárek, Michael Sehnálek – Jan Fuksa, Josef Bakala
Po ostudném výkonu na domácí půdě jsem jeli napravovat ztrátu do Soběchleb. Zápasy s tímto soupeřem bývají většinou velmi vypjaté a plné osobních soubojů. Hned v úvodu je třeba konstatovat, že utkání nebylo příliš pohledné na kombinace. Na obou stranách docházelo ke zbytečným ztrátám míče. Nicméně my jsem byli od záčátku těmi, kteří měli většinu ze hry a bylo trestuhodné, že jsme do poločasu vstřelili pouze jednu branku. Tu z prvního poločasu vstřelil ze standartní situace Tomáš Kratochvíl. Trefil šibenici z 20 metrů na golmnoě straně. Za tohoto se šlo do kabin. Po změně stran se nám podařilo po velmi krátké době navýšit skóre, když se svým důrazem prosadil Papa Bakala. Celkový obraz hry obou mužstev opět provázela řada nepřesností. Domácí ohrozili bezprostředně naši bránu minimálně. Po námi zahraném rohovém kopu se odražený míč dostal na kruh velkého vápna k Janu Fuksovi, který si jej zpracoval a ještě ze vzduchu míč nastřelil přímým nártem k tyči domácího gólmana, který se jen stačil na letící míč podívat. Stav se tedy měnil na 3:0 pro Domaželice. Do konce zápasu se už výsledkově nic nezměnilo. Bohužel došlo ke zranění našeho kapitána Martina Zajíce, který byl z bezprostřední blízkosti při odkopu míče nastřelen do hlavy. Po tomto zásahu musel být vystřídán s lehkým otřesem mozku. Martinovi přejeme brzké uzdravení a doufáme, že bude na dnedělní domácí zápas stoprocentně připravený. Jeho absence by byla velkou ztrátou.