20.9.2014 Lazníky - Sokol Domaželice 0:3 (0:2)

Sestava: Cagášek Radim - Miloš Svoboda, René Suchánek, Ladislav Lučan, Skýpala Martin (Navrátil Michael) - Kratochvíl Tomáš, Zajíc Martin (c), Kašpárek Tomáš, Bakala Josef - Talla Tomáš, Fuksa Jan

Branky: Bakala Josef, Fuksa Jan, Navrátil Michael

V sobotu 20.9. jsem zavítali na půdu soupeře z Lazník. Do zápasu jsme vstupovali s tím, že musíme bezpodmínečně odčinit nepochopitelnou domácí bodovou ztrátu z utkání s Brodkem B. Hned na začátku je nutno podoktnout, že soupeř nastoupil do utkání pouze v deseti.
Po úvodním hvizdu jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a prakticky až drobné výjimky jsme nepouštěli soupeře z jejich vlastní poloviny. První gól jsme vstřelili hned v úvodních minutách po obrovské chybě domácího brankáře, kterého přeskočil dlouhý nakopnutý míč. Náš nabíhající hráč se tak s míčem ocitl nikým neatakován na malém vápně a pohodlně zakončil do prázdné brány. Zanedlouho jsme přidali další branku a za tohoto satvu se šlo do kabin. Nicméně v poměru k vyloženým šancím, které jsem si během prvního poločasu vytvořili, byl stav 2:0 za první dějství velkým zklamáním.
Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že hru více sklidníme a nepřipustíme si žádné komplikace, které by mohly ohrozit zisk tří bodů. To byl jasný pokyn od trenéra. Soupeř přesto svou pasivitou přímo vybízel k navýšení skóre, ale až na střídajícího Michaela Navrátila nebyl nikdo schopen přidat další branku. Velké množství šancí, které jsme si vytvořili a nepřetavili v další branky do sítě soupeře, byly z kategorie "tutovka". Je potřeba zmínit, že byl soupeř v druhém poločase o něco aktivnější a za stavu 2:0 po hrubé nevynucené chybě brankáře mohl průběh zápasu ještě zdramatizovat.
V neděli 28.9. hrajeme doma s Lipníkem, kde doufám všichni hráči, kteří nastoupí do utkání, předvedou bojovný výkon a patřičný důraz při zakončení.