15.6.2014 Soběchleby - Sokol Domaželice A 1:1 (1:0)

Branky: Kašpárek Michal
Sestava: Cagášek Radim - Svoboda Miloš, Cagášek Tomáš, Suchánek René, Vaculík Marek - Kašpárek Michal, Lučan Ladislav, Kratochvíl Tomáš, Kašpárek Tomáš - Bakala Josef, Fuksa Jan

Poslední kolo soutěže jsme zavítali na hřiště Soběchleb. Oběma týmům o nic nešlo a tomu odvídala i předvedená hra na naší straně. Výkon soupeře mě nepřísluší hodnotit. Domácí se ujali vedení po krásné střele z dvaceti metrů do šibenice a nám se podařilo v druhém poločase také po krásné akci srovnat, když Suchánek křižným asi 50 metrovým pasem našel z lajny do šestnácky nabíhajícího Michala Kašpárka, který si míč zpracoval na prsa do běhu a z deseti metrů prostřelil brankáře.
Jarní sezóna je za námi. Vlivem velké marodky byla pro nás hodně těžká, což se samozřejmě projevilo na konečném umístění v tabulce. Poděkování patří hráčům, kteří poctivě chodili na každý zápas a a zvláště těm,kteří tyto zápasy hráli i přes zranění.