18.5.2014 Sokol Domaželice - SK Bochoř 1:0 (1:0)

Branky: Bakala Josef

Sestava: Radim Cagášek (c) - Miloš Svoboda, Suchánek René, Martin Tománek, Vaculík Marek, Kratochvíl Tomáš, Lučan Ladislav, Fuksa Jan (Petr Spáčil), Kašpárek Tomáš (Sehnálek Michal) - Bakala Josef (Kašpárek Michal), Juránek Miroslav

Dle našeho očekávání nás s Bochořem čekal těžký zápas. Věděli jsme, že z důvodu postavení obou mužstev v tabulce, je pro nás výhra povinností. Ale musíme si všichni uvědomit, že pokud chceme o něco hrát, tak do konce soutěže už žádný zápas nebude lehký.
Od začátku zápasu jsme se ujali taktovky. Hosté bránili od poloviny a čekali, co na ně vymyslíme. Takže první poločas bychom mohli definovat jako "čekání na gól". Hosté po našich chybách na jejich vlastní polovině občas vyráželi do brejků, ale k bezprostřednímu ohrožení brány nedošlo. A tak se ke konci prvního dějství zrodil jediný gól utkání. Na naší pravé straně jsme vybojovali míč a rychlým přechodem podél čáry jsme se dostali k šestnáctce soupeře, kde se uvolnil Jan Fuksa a přihrávkou pod sebe přihrál Josefu Bakalovi, který s pomocí teče rozvlnil síť.
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi vlažně. Hosté změnili taktiku a začali nás napadat hned u naší šestnáctky, což nás nutilo k dlouhým nákopům a zbytečným ztrátám v poli. Šance na změnu výsledku byly obou stranách, ale ani jednomu mužstvu se v průběhu druhého poločasu nepodařilo vstřelit branku. Z tohoto důvodu bylo druhé dějství z naší strany velmi nervózní, ale naštěstí se nám podařilo důležité vítěztví uhájit a potvrdit tak důležité vítězství z minulého týdne nad soupeřem z Přerova.