3.5.2014 Sokol Újezdec - Sokol Domaželice 3:1 (2:0)

Branky: Skýpala Martin pen.

Cagášek Radim - Tománek Martin, Suchánek René, Skýpala Martin (Spáčil Petr), Vaculík Marek - Kašpárek Tomáš (Sehnálek Michal), Lučan Ladislav, Svoboda Miloš, Kratochvíl Tomáš - Jan Fuksa (Bakala Josef), Juránek Miroslav (Kašpárek Michal)

Do zápasu jsme vstoupili s vynucenými změnami v sestavě díky zraněním a bohužel i v průběhu tohoto zápasu se naše marodka rozrostla. Začátek zápasu byl pro obě strany vyrovnaný, ale postupem času začali mít domácí převahu, která se plněji projevila po vstřelení první branky, kdy našeho brankáře prostřelil z úhlu přízemní tvrdou střelou k první tyči hráč soupeře. I my jsme měli několik několik šancí ze kterých jsme měli vytěžit minimálně jednu branku, ale bohužel pro nás nebylo na naší straně potřebné štěstíčko v zakončení. Do konce prvního poločasu ještě domácí zvýšili vedení na 2:0, když hráč soupeře prošel středem a nikým neatakován z hranice šestnáctky přeloboval našeho gólmana. Za tohoto stavu se šlo do kabin. O poločasu jsme museli udělat pár vynucených změn, když ze hřiště odstoupil z důvodu zranění Jan Fuksa a Miroslav Juránek, který musel odjet na utkání házené. Nicméně svoji kůži jsme nechtěli dát lacino. Po změně stran jsme soupeře zatlačili, což vyústilo ke snížení stavu na 2:1 z penalty, kterou kopal kapitán Martin Skýpala za faul na Miloše Svobodu. Bohužel naše šance na remízu domácí utnuli během několika minut, když po pěkné kombinaci z jedné projeli naší obranou jako nůž máslem a zakončovali z bezprostřední blízkosti do prázdné brány.
V závěru utkání se už nic nezměnilo. Na obou stranách docházelo k častým ztrátám ve středu míče a i když jsme si vytvořili i v druhém poločase dostatek šancí v přímém ohrožení branky soupeře, snížit se nám nepodařilo.