27.4.2014 Lipník nad Bečvou B - Sokol Domaželice 2:2 (1:0)

Branky: Fuksa Jan, Moroslav Juránek

Seatava: Cagášek Radim - Svoboda Miloš, Cagášek Tomáš, Suchánek René, Vaculík Marek - Kratochvíl Tomáš, Lučan Ladislav, Fuksa Jan, Navrátil Michael (Sehnálek Čipo Michal) - Juránek Miroslav, Talla Tomáš (Kašpárek Tomáš)

V krásném slunném nedělním odpoledni jsme zavítali na hřiště do Dolního Újezdu, kde hraje svá domácí utkání mužstvo Lipníka B. Přijeli jsme s jasným cílem získat plný počet bodů. Trenér ponechal vítěznou sestavu z minulého kola, ale již v prvním poločasu musel udělat změnu, když ze hřiště odstoupil zraněný Tomáš Talla.
Již od prvních minut šlo z naší hry vycítit málo snahy. Někteří hráči jakoby chtěli utkání jen absolvovat s co nejmenší námahou a to se projevilo jak v obranné hře, tak i v podpoře útoku. Do gólové šance se dostal Tomáš Talla, kdy šel sám na golmana. Bohužel zakončil jen do tyče soupeřovi brány. Ke konci prvního poločasu nás domácí zatlačili, což vyústilo k řadě chyb a nepřesností v naší obraně, čehož domácí v jedné akci využili. Gól jsme jim doslova darovali.
Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že nemáme co ztratit a o výsledek se popereme. Nutno podotknout, že hřiště v Dolním Újezdu se nehodí ani 6. ligu malé kopané a kombinace na něm byla velmi obtížná a hru zpomalovala. Do šancí jsme se začali dostávat dlouhými nákopy z naší defenzivy za obranu soupeře. Z jedné takové křídelní akce Miroslav Juránek naservíroval míč před bránu Janu Fuksovi, který obstřelil brankáře a srovnal tak stav na 1:1. O chvíli později opět po dlouhém nákopu naši útočníci vybojovali míč a vyslali kolmicí na zteč s brankářem Miroslava Juránka, který udělal kličku brankáři a nekomprosně zakončil. Stav by tedy 2:1 pro nás. Bohužel naši obránci až velmi často faulovali na naší polovině a tak jsme soupeři nabízeli zahrávání nebezpečných standartních situací. To se nám stalo osudným a soupeř po jedné takové situaci srovnal výsledek na 2:2. Opět lze říci, že jsme gól soupeři darovali, protože jsme při obranné činnosti při zahrávání stantardky udělali 2 hrubé chyby.
Nakonec jsem ale mohli být, při jinak vcelku spravedlivé remíze, šťastnějším týmem. To, když Miloš Svoboda dostal přihrávku na úroveň penalty a ocitl se tváří v tváří brankáři. Bohužel štěstíčko tentokrát nebylo na jeho straně a golmana hostí nepřekonal.