20.4.2014 Sokol Domaželice - FK Býškovice/H.Újezd B 6:1 (3:0)

Branky: Tomáš Talla, Michael Navrátil, Miroslav Juránek, Svoboda Miloš 2x, Suchánek René

Sestava: Cagášek Radim - Svoboda Miloš, Cagášek Tomáš, Suchánek René, Vaculík Marek - Kratochvíl Tomáš, Ladislav Lučan (Kašpárek Tomáš), Fuksa Jan (Sehnálek Michal), Michael Navrátil - Miroslav Juránek, Talla Tomáš (Martin Tománek)

Po facce, kterou jsme dostali v minulém kole v Opatovicích, jsme měli opravdu co napravovat. Trenér udělal razantní změny v sestavě, aby odstranil nedostakty v naší hře,kterou jsme se prezentovali v předchozích zápasech.
Tentokrát jsme úvod zápasu neprospali, ale hned od začátku jsme vzali otěže zápasu do svých rukou.Po několika minutách rozhodčí odpískal penaltu za faul hostujícího brankáře na našeho hráče, který v situaci jeden na jednoho udělal brankáři kličku a ten jej fauloval. Bohužel Honza Fuksa penaltu neproměnil a tak byl stále stav 0:0. O několik minut později si naši útočníci výbornou kombinací rozebrali obranu hostí, ale místo zakončení do prázdné brány řešili situaci ještě další zbytečnou přihrávkou do ofsajdu a proto rozhodčí gól neuznal. Pak už to tam ale začlo padat. Nejprve se prosadil náš nejlepší střelec Tomáš Talla. Následně zvýšil na 2:0 Navrátil, když svou vlastní střelu vyraženou brankářem dorazil do sítě. Na 3:0 zvyšoval lišáckým obloučkem Juránek. Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Druhý poločas začal pro nás špatně, jelikož jsme se namlsali výkonem z prvního, tak jsme úvod zápasu podcenili. Toho využil soupeř a díky naší nedůslednosti v bránění snížil na 3:1. To na několik minut vhnalo hostům sílu do žil a začal být vyrovnaným soupeřem, než udeřil Miloš Svoboda, který dvěma góly jasně řekl, kdo dnes bude brát 3 body. Nejprve po centru z pravé strany na úrovni penalty ač obsazen hráčem akrobaticky ve vzduchu trefil míč přesně k tyči a o chvíli později opět přesný přetažený centr na roh malého vápna uklidil nechytatelnou střelou z voleje k první tyči. Následně na 6:1 zpečetil výsledek Suchánek, který zužitkoval centr z levé strany na přední tyč a z malého vápna mezi nohama brankáře dorazil míč do brány.
Závěrem lze říct, že se utkání výsledkově povedlo,ale těžké zápasy nás teprve čekají a ty prověří naši herní kvalitu.Změny, které se v sestavě provedli, ukázaly své opodstatnění, tak snad již příště nebude důvod míchat s hráči jako s koktejlem a bude se držet osa týmu, která svou kvalitu v tomto utkání ukázala.