29.3.2014 KMK Přerov - Sokol Domaželice 1:3 (0:1)

Branky: Talla Tomáš, Michael Navrátil, Josef Bakala

Sestava: Radim Cagášek (C)- Michal Sehnálek (Andrej Buršík), Suchánek René, Cagášek Tomáš, Marek Vaculík - Tomáš Kašpárek (Josef Bakala), Fuksa Jan, Kratochvíl Tomáš, Svoboda Miloš - Tomáš Talla, Michael Navrátil

V krásném sobotním odpoledne jsme přijeli odehrát mistrovské utkání do Předmostí proti místnímu KMK. Po minulém nepříliš povedeném utkání, co do předvedené hry, jsme přijeli zjistit, jak jsme na tomto nedostatku přes týden zapracovali.
Začátek utkání byl z obou stran víceméně vyrovnaný i přes taktiku domácích, kteří se snažili o aktivní vysoký presink, kdy domácí útočníci napadali naši rozehrávku už před naší šestnáctkou. Nicméně i přes tuto taktiku se jim nepodařilo vytvořit vyloženou šanci až na jeden závar po rohovém kopu, kdy jsme na poslední chvíli vykopávali míč před proti hráči z malého vápna. Zanedlouho jsme tak udeřili po krásné akci my. Tomáš Kašpárek na pravé straně kolmicí uvolnil Tomáše Tallu, který potvrdil výbornou střeleckou formu a náš tým šel do vedení 1:0. Od vstřelené branky do konce prvního poločasu jsme měli režie zápasu v rukou my, ale bohužel se nám nepodařilo skóre navýšit.
Druhý poločas začal v podobném duchu, když se nás soupeř snažil zaskočit aktivním napadáním. I přes jeho snahu branky padaly na druhé straně do brány domácích. Nejprve pěknou individuální akcí zvýšil na 2:0 Michael Navrátil a na 3:0 po chybě obrany zvýšil střídající Pepa Bakala. Po vstřelení třetí branky jsme nepochopitelně zápas vypustili a dostali se zbytečnými ztrátami míče pod tlak, který vyústil korigování vysledku na konečný stav 1:3 z pohledu domácích.
Máme odehrány 2 zápasy v jarní části sezony. Sice jsme získali 6 bodů, ale předváděnou hrou v některých částech zápasu si říkáme o pořádnou facku. Další víkend hrajeme doma, kde už snad s předvedenou hrou budeme spokojeni.