Muži:7.10.2012 Sokol Domaželice - Opatovice B 3:1 (1:1)

7.10.2012 jsme sehráli důležité utkání proti Opatovicím "B". Začátek zápasu byl pro obě strany vyrovnaný. Po chybě hostujícího obránce jsme šli v utkání do vedení. Branku vstřelil Petr Talla. Behěm krátké chvilky jsme mohli vedení navýšit, když jsme útočnou akci zakončili hlavičkou do břevna. Ještě v průběhu prvního poločasu se soupeři podařilo vstřelit branku. Po sérii nepřesností a malého důrazu před naším pokutovým územím se dostal míč k soupeři, který zatáhl míč do šestnáctky až skoro k brankové čáře mezi malým a velkým vápnem, a prostřelil našeho brankáře na první tyči. Za tohoto stavu jsme šli do kabin. Hned na začátku druhého poločasu jsme se ujali taktovky. Měli jsme několik slibných příležitostí, které jsme nedokázali přetavit ve vedoucí branku. Kýženého úspěchu jsme docílili, když Martin Zajíc z kruhu šestnáctky vystřelil tvrdou střelu k tyči soupeřovi branky. Golman sice střelu vyrazil, ale do odraženého míče si pohotově naběhl Michal Navrátil a mezi nohami již připraveného brankáře zvýšil stav utkání na 2:1 pro domácí. Během několika málo minut se nám podařilo vstřelit třetí branku. Po krásné kombinační akci zvyšoval na 3:1 Dan Navrátil. Zavěrečných 10 minut z naší strany nebylo dobrých. Soupeř měl 2 slibné střelecké příležitosti, které náš brankář vykryl. Konečný stav 3:1 (branky domácí - P. Talla, M. Navrátil, D. Navrátil.) Sestava: R.Cagášek - M.Tománek, R.Suchánek, L.Lučan, M.Vaculík - T.Kratochvíl(T.Kašpárek), M.Zajíc, D.Navrátil, M.Navrátil - J.Fuksa(T.Talla), P.Talla(P.Baďura)